Ruilon 2R470TD-8
20kA ±20% 470V 2 Plugin, 8x6mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS
Price and Stock
Descriptions
Descriptions of Ruilon 2R470TD-8 provided by its distributors.