Ruilon 2R470TB-8
10kA ±20% 470V 2 Plugin, 8x6mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS
Price and Stock
Descriptions
Descriptions of Ruilon 2R470TB-8 provided by its distributors.