Ruilon 2R470SB-8
Gdt 470V 10KA 2 Pole SMD 8*6MM
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
UnikeyIC2R470SB-84,00013
3h
Descriptions
Descriptions of Ruilon 2R470SB-8 provided by its distributors.
GDT 470V 10KA 2 POLE SMD 8*6MM