Ruilon 2R420TA-5
Gdt 420V 5KA 2 Pole Th 5.5*6MM
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
UnikeyIC2R420TA-55,00013
12h
Descriptions
Descriptions of Ruilon 2R420TA-5 provided by its distributors.
GDT 420V 5KA 2 POLE TH 5.5*6MM