Ruilon 2R420SB-8
Gdt 420V 10KA 2 Pole SMD 8*6MM
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
UnikeyIC2R420SB-85,00013
1h
Descriptions
Descriptions of Ruilon 2R420SB-8 provided by its distributors.
GDT 420V 10KA 2 POLE SMD 8*6MM