Ruilon 2R230SD-8
Gdt 230V 20KA 2 Pole SMD 8*6MM
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
UnikeyIC2R230SD-82,00011
3h
Descriptions
Descriptions of Ruilon 2R230SD-8 provided by its distributors.
GDT 230V 20KA 2 POLE SMD 8*6MM