Ruilon 2R230D-8S
Gdt 230V 20KA 2 Pole SMD 8.3*6MM
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
UnikeyIC2R230D-8S1,00013
12h
Descriptions
Descriptions of Ruilon 2R230D-8S provided by its distributors.