Royal Ohm CQ05W8J0104T5E
Royal Ohm CQ05W8J0104T5E 0603 SMD Resistor 100kOhm 1% 0.125W Thick Film
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
TMECQ05W8J0104T5E05K
1d
Mouser303-CQ05W8J0104T5E60,0005KTape & Reel
Inventory History
3 month trend:
-6.67%
Descriptions
Descriptions of Royal Ohm CQ05W8J0104T5E provided by its distributors.
125mW 150V ±5% 100kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS