Royal Ohm 0805W8F3010T5E
125mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±1% 301Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Production
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
TME0805W8F3010T5E05K
2h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Royal Ohm 0805W8F3010T5E.
IHS
Datasheet5 pages0 years ago
TME
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Descriptions
Descriptions of Royal Ohm 0805W8F3010T5E provided by its distributors.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 301ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805