Renesas XUH538000.064000X
XUH Series 0.064 MHz 3.3 V 5.0 mm x 3.2 mm Standard Clock Oscillators
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Renesas XUH538000.064000X.
IHS
Datasheet21 pages12 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Renesas XUH538000.064000X provided by its distributors.
HCMOS Output Clock Oscillator, 0.064MHz Nom
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P