Renesas XLH73V090.316800X
HCMOS 3.3V 90.3168MHz SMD7050-6P Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS
Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Renesas XLH73V090.316800X.
Verification
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Renesas XLH73V090.316800X provided by its distributors.
Renesas XL Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
HCMOS Output Clock Oscillator, 90.3168MHz Nom
90.3168MHz SMD-7050-6P 7.5mm*5.2mm*1.4mm
XTAL OSC VCXO 90.3168MHZ HCMOS