Renesas XLH738156.250000X
Oscillator Xo 156.25MHZ ±20PPM 15PF Hcmos 55% 3.3V 4-PIN Cllcc SMD T/r
Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Renesas XLH738156.250000X.
IHS
Future Electronics
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2017-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions of Renesas XLH738156.250000X provided by its distributors.
XL Series 156.25 MHz 20 PPM 15 pF 3.3 V 7 mm x 5 mm - 20 C + 70 C Oscillators
Renesas XL Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
HCMOS Output Clock Oscillator, 156.25MHz Nom