Renesas XLH736156.250000I
Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Renesas XLH736156.250000I.
Verification
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Introduction Date2016-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Renesas XLH736156.250000I provided by its distributors.
SMD Crystal Oscillator 156.25MHz 3.3V 15pF 6-Pin CLCC
HCMOS Output Clock Oscillator, 156.25MHz Nom