Renesas XLH736090.316800I
Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Renesas XLH736090.316800I.
3 month trend:
-100%
Introduction Date2018-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Renesas XLH736090.316800I provided by its distributors.
Standard Clock Oscillators 90.3168 MHz, HCMOS 3.3V, 25 ppm
HCMOS Output Clock Oscillator
XTAL OSC XO 90.3168MHZ HCMOS SMD