Renesas XLH736033.330000I
Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Renesas XLH736033.330000I.
3 month trend:
+0.00%
Introduction Date2017-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Renesas XLH736033.330000I provided by its distributors.
HCMOS Output Clock Oscillator, 33.33MHz Nom
3.3V ¡À25ppm 33.33MHz 7.5mm*5.2mm*1.4mm
SMD7050-6P Crystal Oscillators ROHS
XTAL OSC XO 33.3300MHZ HCMOS SMD