Renesas XLH736032.768000I
Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Renesas XLH736032.768000I.
IHS
Future Electronics
Introduction Date2016-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Renesas XLH736032.768000I provided by its distributors.
HCMOS Output Clock Oscillator, 32.768MHz Nom
Series TPD 3.3V 25ppm INDUSTRIAL -40°C~ +85°C XTAL Oscillators
XTAL OSC XO 32.7680MHZ HCMOS SMD