Renesas XLH736025.600000X
Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Renesas XLH736025.600000X.
Verification
Inventory History
3 month trend:
-7.75%
Introduction Date2017-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Renesas XLH736025.600000X provided by its distributors.
HCMOS Output Clock Oscillator, 25.6MHz Nom
3.3V ¡À25ppm 25.6MHz 7.5mm*5.2mm*1.4mm
SMD7050-6P Crystal Oscillators ROHS
XTAL OSC XO 25.6000MHZ HCMOS SMD