Renesas XLH735102.336000I
Low Phase Noise Quartz-Based PLL Oscillator 102.336MHz 3.3V Surface Mount
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Renesas XLH735102.336000I.
IHS
Datasheet13 pages20 years ago
Supply Chain
Introduction Date2017-06-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Renesas XLH735102.336000I provided by its distributors.
HCMOS Output Clock Oscillator, 102.336MHz Nom
XTAL OSC XO 102.3360MHZ HCMOS