Renesas XLH735026.666700X
Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Renesas XLH735026.666700X.
Verification
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Introduction Date2017-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Renesas XLH735026.666700X provided by its distributors.
HCMOS Output Clock Oscillator, 26.6667MHz Nom
3.3V ¡À50ppm 26.6667MHz 7mm*5mm*1.45mm
XTAL OSC XO 26.6667MHZ HCMOS SMD