Renesas XLH735003.686400I
Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Renesas XLH735003.686400I.
3 month trend:
-10.22%
Introduction Date2016-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Renesas XLH735003.686400I provided by its distributors.
HCMOS Output Clock Oscillator, 3.6864MHz Nom
3.3V ¡À50ppm 3.6864MHz SMD-7050-6P 7.5mm*5.2mm*1.4mm
XTAL OSC XO 3.6864MHZ HCMOS SMD