Renesas XLH735003.276800I
XL Series 3.2768 MHz 7 x 5 mm 3.3 V LVCMOS Output ±50 ppm SMT Crystal Oscillator
Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Renesas XLH735003.276800I.
3 month trend:
+0.00%
Introduction Date2016-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Renesas XLH735003.276800I provided by its distributors.
Renesas XL Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
HCMOS Output Clock Oscillator, 3.2768MHz Nom
3.3V ¡À50ppm 3.2768MHz SMD-7050-6P 7.5mm*5.2mm*1.4mm
XTAL OSC XO 3.2768MHZ HCMOS SMD