Renesas XLH730033.333000I
XO, 33.333 MHz, 1, 000 fs jitter, LVCMOS, 3.3 V, ±100 ppm, ‐40 to +85 °C, 7.0 x 5.0 mm
Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Renesas XLH730033.333000I.
IHS
RFMW
Future Electronics
Verification
Inventory History
3 month trend:
+57.91%
Introduction Date2016-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Renesas XLH730033.333000I provided by its distributors.
Renesas XL Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
Series XL 3.3V 100ppm 15pF -40°C~+85°C SMD/SMT HCMOS Clock Oscillators
HCMOS Output Clock Oscillator, 33.333MHz Nom
3.3V ¡À100ppm 33.333MHz 7.5mm*5.2mm*1.4mm
XTAL OSC XO 33.3330MHZ HCMOS SMD