Renesas XLH730022.118400X
XLH Series 22.1184Mhz 3.3V 100ppm 7.0 X 5.0mm -40 to 85 Oscillator
Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Renesas XLH730022.118400X.
IHS
Future Electronics
Introduction Date2017-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions of Renesas XLH730022.118400X provided by its distributors.
Renesas XL Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
HCMOS Output Clock Oscillator, 22.1184MHz Nom
XTAL OSC XO 22.1184MHZ HCMOS SMD