Renesas XLH730022.118400I
Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Renesas XLH730022.118400I.
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2017-06-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions of Renesas XLH730022.118400I provided by its distributors.
HCMOS Output Clock Oscillator, 22.1184MHz Nom
22.1184MHZ, 3.135 V, Standard Clock Oscillators
XTAL OSC XO 22.1184MHZ HCMOS SMD