Renesas XLH726033.333000I
Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Renesas XLH726033.333000I.
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Introduction Date2017-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions of Renesas XLH726033.333000I provided by its distributors.
HCMOS Output Clock Oscillator, 33.333MHz Nom
2.5V ¡À25ppm 33.333MHz 7mm*5mm*1.45mm
XTAL OSC XO 33.3330MHZ HCMOS SMD