Renesas XLH720033.333000X
Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Renesas XLH720033.333000X.
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions of Renesas XLH720033.333000X provided by its distributors.
HCMOS Output Clock Oscillator, 33.333MHz Nom
2.5V ¡À100ppm 33.333MHz 7.5mm*5.2mm*1.4mm
XTAL OSC XO 33.3330MHZ HCMOS SMD