Renesas XLH53V098.304000X
Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Renesas XLH53V098.304000X.
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2017-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Renesas XLH53V098.304000X provided by its distributors.
55mA 3.135V 3.465V 15pF 98.304MHz SMD-5032-6P 5.15mm*3.35mm*1.4mm
HCMOS Output Clock Oscillator, 98.304MHz Nom
XTAL OSC VCXO 98.3040MHZ HCMOS