Renesas XLH53V026.624000I
HCMOS Output Clock Oscillator, 26.624MHz Nom
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Renesas XLH53V026.624000I.
IHS
Datasheet13 pages20 years ago
Inventory History
3 month trend:
-0.83%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2017-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Descriptions
Descriptions of Renesas XLH53V026.624000I provided by its distributors.
55mA 3.135V 3.465V 15pF 26.624MHz , 5mm*3.2mm*1.1mm
XTAL OSC VCXO 26.6240MHZ HCMOS