Renesas XLH538155.520000X
Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Renesas XLH538155.520000X.
Verification
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Introduction Date2017-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions of Renesas XLH538155.520000X provided by its distributors.
HCMOS Output Clock Oscillator, 155.52MHz Nom
3.3V ¡À20ppm 155.52MHz 5mm*3.2mm*1.2mm
XTAL OSC XO 155.5200MHZ HCMOS