Renesas XLH536083.330000I
XL Series 3.3V 47mA 83.33 MHz Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillator-SMD-4
Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Renesas XLH536083.330000I.
Introduction Date2017-06-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions of Renesas XLH536083.330000I provided by its distributors.
HCMOS Output Clock Oscillator, 83.33MHz Nom
3.3V 47mA 83.33MHz HCMOS SMD5032-6P Crystal Oscillators ROHS
XTAL OSC XO 83.3300MHZ HCMOS SMD