Renesas XLH536066.666000I
66.666MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Renesas XLH536066.666000I.
IHS
Future Electronics
3 month trend:
-100%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions of Renesas XLH536066.666000I provided by its distributors.
Renesas XL Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
HCMOS Output Clock Oscillator, 66.666MHz Nom
SMD5234-6P Crystal Oscillators ROHS
XTAL OSC XO 66.6660MHZ HCMOS SMD