Renesas XLH536024.576000I
XO, 24.576 MHz, 1, 000 fs jitter, LVCMOS, 3.3 V, ±25 ppm, ‐40 to +85 °C, 5.0 x 3.2 mm
Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Renesas XLH536024.576000I.
IHS
Farnell
RFMW
Future Electronics
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Renesas XLH536024.576000I provided by its distributors.
Renesas XL Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
HCMOS Output Clock Oscillator, 24.576MHz Nom
Renesas Electronics XLH536024.576000I 晶振
RS APAC
XTAL OSC XO 24.5760MHZ HCMOS SMD