Renesas XLH536003.686400I
Oscillator Xo 3.6864MHZ ±25PPM 15PF Lvcmos 55% 3.3V 6-PIN Cllcc SMD T/r
Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Renesas XLH536003.686400I.
IHS
RFMW
Future Electronics
Verification
Inventory History
3 month trend:
-39.76%
Introduction Date2016-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Renesas XLH536003.686400I provided by its distributors.
XO, 3.6864 MHz, 1,000 fs jitter, LVCMOS, 3.3 V, ±25 ppm, ‐40 to +85 °C, 5.0 x 3.2 mm
Renesas XL Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
Standard Clock Oscillators 3.6864MHz 3.3Volt 25ppm -40C to 85C
HCMOS Output Clock Oscillator, 3.6864MHz Nom
XTAL OSC XO 3.6864MHZ HCMOS SMD