Renesas XLH535066.666000X
XL Series 3.3V 47mA 66.666 MHz Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillator-SMD-6
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Renesas XLH535066.666000X.
Future Electronics
Datasheet27 pages12 years ago
Descriptions
Descriptions of Renesas XLH535066.666000X provided by its distributors.
SMD5234-6P Crystal Oscillators ROHS
XTAL OSC XO 66.6660MHZ HCMOS SMD