Renesas XLH535025.175000I
Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Renesas XLH535025.175000I.
3 month trend:
-2.84%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2017-06-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Renesas XLH535025.175000I provided by its distributors.
HCMOS Output Clock Oscillator, 25.175MHz Nom
3.3V ¡À50ppm 25.175MHz 5mm*3.2mm*1.2mm
XTAL OSC XO 25.1750MHZ HCMOS SMD