Renesas XLH530033.333000X
Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Renesas XLH530033.333000X.
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Introduction Date2017-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions of Renesas XLH530033.333000X provided by its distributors.
HCMOS Output Clock Oscillator, 33.333MHz Nom
3.3V 35mA 33.333MHz HCMOS SMD5032-6P Crystal Oscillators ROHS
3.3V ¡À100ppm 33.333MHz 5mm*3.2mm*1.2mm
XTAL OSC XO 33.3330MHZ HCMOS SMD