Renesas XLH530033.333000I
Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Renesas XLH530033.333000I.
Verification
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Introduction Date2017-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Renesas XLH530033.333000I provided by its distributors.
HCMOS Output Clock Oscillator, 33.333MHz Nom
3.3V ¡À100ppm 33.333MHz SMD-5032-6P 5.15mm*3.35mm*1.4mm
XTAL OSC XO 33.3330MHZ HCMOS SMD