Renesas XLH526033.333000I
Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Renesas XLH526033.333000I.
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2017-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions of Renesas XLH526033.333000I provided by its distributors.
HCMOS Output Clock Oscillator, 33.333MHz Nom
2.5V ¡À25ppm 33.333MHz , 5mm*3.2mm*1.1mm
XTAL OSC XO 33.3330MHZ HCMOS SMD