Renesas XLH525033.333000X
Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Renesas XLH525033.333000X.
Upverter
Datasheet23 pages12 years ago
Datasheet27 pages12 years ago
IHS
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Introduction Date2017-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions of Renesas XLH525033.333000X provided by its distributors.
HCMOS Output Clock Oscillator, 33.333MHz Nom
2.5V ¡À50ppm 33.333MHz 5mm*3.2mm*1.2mm
XTAL OSC XO 33.3330MHZ HCMOS SMD