Renesas XLH525033.333000I
Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Renesas XLH525033.333000I.
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Descriptions
Descriptions of Renesas XLH525033.333000I provided by its distributors.
HCMOS Output Clock Oscillator, 33.333MHz Nom
2.5V ¡À50ppm 33.333MHz 5.15mm*3.35mm*1.4mm
XTAL OSC XO 33.3330MHZ HCMOS SMD