Renesas XLH520033.333000I
Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Renesas XLH520033.333000I.
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Renesas XLH520033.333000I provided by its distributors.
HCMOS Output Clock Oscillator, 33.333MHz Nom
2.5V ¡À100ppm 33.333MHz 5mm*3.2mm*1.2mm
SMD5032-6P Crystal Oscillators ROHS
XTAL OSC XO 33.3330MHZ HCMOS SMD