Renesas XFL235837.500000K
Renesas XF Plastic Package Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
Production
Price and Stock
Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Renesas XFL235837.500000K.
IHS
Datasheet17 pages12 years ago
CAD Models
Model Info
Sourced byRenesas
Date of ReleaseAug 13, 2025
IPC CompliantIPC-7351B
Style Guide RevisionVersion 1.0 - Nov 1, 2024
Datasheet SourceVersion - Sep 13, 2023
Verification
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Introduction Date2019-07-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Renesas XFL235837.500000K provided by its distributors.
OSC, 837.5MHZ, LVDS, SMD 2.5MM X 2MM ROHS COMPLIANT: YES