RCD RSF1B-202-JTW
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 2000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
TLC ElectronicsRSF1B-202-JTW7201
18h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for RCD RSF1B-202-JTW.
IHS
Datasheet1 page19 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
Descriptions
Descriptions of RCD RSF1B-202-JTW provided by its distributors.