RCD RMF2-332-GTW
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 3300ohm, 350V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
TLC ElectronicsRMF2-332-GTW1,6731
18h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for RCD RMF2-332-GTW.
IHS
Datasheet1 page19 years ago
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-03-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of RCD RMF2-332-GTW provided by its distributors.