RCD MF65-4990-FB50W
Fixed Resistor, Metal Film, 0.75W, 499ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
BiscoMF65-4990-FB50W150
13h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for RCD MF65-4990-FB50W.
IHS
Datasheet1 page12 years ago
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Saint Lucia, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2005-10-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
Descriptions
Descriptions of RCD MF65-4990-FB50W provided by its distributors.