RCD GP55-2004-FTW
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 2000000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
TLC ElectronicsGP55-2004-FTW6,1201
20h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for RCD GP55-2004-FTW.
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Descriptions
Descriptions of RCD GP55-2004-FTW provided by its distributors.