RCD AA55517033R3J
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.5W, 3.3ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Production
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
BiscoAA55517033R3J3
11h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for RCD AA55517033R3J.
IHS
Datasheet4 pages5 years ago
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.10.00.65
Introduction Date2020-06-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of RCD AA55517033R3J provided by its distributors.