RCD 135-4990-FBW
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 499ohm, 140V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
Bisco135-4990-FBW15
14h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for RCD 135-4990-FBW.
Introduction Date2006-10-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of RCD 135-4990-FBW provided by its distributors.