Ralec RTT0339R2FTP
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 39.2ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Ralec RTT0339R2FTP.
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Ralec RTT0339R2FTP provided by its distributors.
Chip Resistors 0603 39.2Ω ±1% 1/10W ±100ppm/℃