Qantek QTC332.76807B2R
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 0.032768MHz Nom
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Qantek QTC332.76807B2R.
IHS
Datasheet2 pages6 years ago
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
Inventory History
3 month trend:
+56.54%
Descriptions
Descriptions of Qantek QTC332.76807B2R provided by its distributors.
CRYSTAL 32.768KHZ, +/-20PPM, 2-PIN SMD, 3.2 X 1.5 X 0.65MM
QANTEK , 32.768kHz, , 2, 7pF, 3.2 x 1.5 x 0.65mm, 3.2mm